Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

klea huta

“Kam hasur në shumë brryla”, Klea Huta rrëfen për herë të parë vështirësitë: Ajo më mori emisionin me lojë të pistë

Klea Huta është një ndër vajzat më të ndjekura dhe të dashura të ekranit shqiptar. Gjithmonë ajo na ka vërtetuar më së miri se...

Mamit apo babit, kujt i ngjan Krid? Klea zbulon portretin e ëmbël të vogëlushit në ditëlindjen e tij të parë

Elgiti dhe Klea janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Një histori dashurie e cila u kurorëzua në martesë dhe më pas...

Covid-19 ka lënë dhimbje në familjen e Klea Hutës, moderatorja flet për humbjen e njeriut të shtrenjtë: Kundër rregullave të Zotit nuk dalim dot

Klea Huta është një ndër personazhet të cilët jetën e saj private ka preferuar gjithmonë ta mbaj sa më larg mediave, ndonëse nuk ka...

Elgit Doda poston foton e ëmbël duke ushqyer të birin, Klea bën komentin epik

Pak muaj më pare këngëtarja Klea Huta dhe bashkëshorti i saj Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea solli në jetë djalin...

‘Kjo është nusja e djalit tim’, Klea Huta bën ‘krushqi’ me moderatoren e njohur

Klea Huta e ka zgjedhur nusen e djalit të saj, Kridit, edhe pse ai është ende shumë i vogël. Në një...

‘E ka zënë gjumi dhe po përpëlitet’, Klea Huta publikon videon e ëmbël duke i dhënë gji Kridit të vogël

Klea Huta dhe Elgit Doda prej disa muajsh janë bërë prindër për herë të parë. Ata janë bekuar me një djalë, të cilin kanë...

‘Më raftë pika mua’, Klea Huta ka kaluar një natë jo të qetë me Kridin e vogël… (FOTO)

Për këdo, fëmijët janë të adhurueshëm dhe një bekim më vete, por edhe një problem ditor me të cilin duhet të përballet çdo prind....

‘U bënë 3 muaj që ma ke shkrirë zemrën’, Klea Huta bën dedikimin e ëmbël për Kridin (FOTO)

Kridi i vogël bën 3 muaj sot dhe Klea ndihet në qiellin e shtatë që prej ditës së parë që ai e bëri nënë....

Mbush 2 muaj, Klea Huta publikon foton më të ëmbël në shtrat me Kridin, bën dedikimin emocionues

Edhe në Shqipëri tani është bërë traditë si jashtë, gjithmonë sipas mundësive, që bebeve u festohet dta e lindjes ço muaj. ...

Me djalin në gji, Klea Huta tregon ndryshimin mes jetës reale dhe Instagramit

Ajo është një nga mamit më të reja të showbizz-it shqiptar, dhe gjithmonë e tregon përmes postimeve se sa e lumtur është. ...

Lajmet e fundit