Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

klaudjo zhilla

Akuzohet për rolin e sekserit në çështjen ‘Margjeka’, GJKKO liron nga qelia e burgut Kaludjo Zhillën

GJKKO ka liruar nga qelia Klaudjo Zhillën dhe ka vendosur masën e sigurisë "arrest me burg". Zhilla është arrestuar pas zbulimit...

Lajmet e fundit