Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

klaudjo myrtar

Vodhën dy dyqane dhe një shtëpi, goditet grupi i “skifterave” në Lushnjë: Sekuestrohen mijëra euro, lekë dhe bizhuteri (EMRAT)

Niko Zaimi, Erion Kondi dhe Klaudjo Myrtja janë arrestuar në flagrancë nga Policia pasi dyshohet se janë autorë të tre vjedhjeve të ndodhura më...

Lajmet e fundit