Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

klaudia pepa

Me shenja dhe të nxira, Klaudia Pepa nxjerr fotot, çfarë i ka ndodhur balerinës?!

Balerina e njohur tashmë jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë vendit, Klaudia Pepa, prej vitesh është vendosur në Itali, ku po zhvillon karrierën...

Letra higjienike në vend të bikutinave, Klaudia Pepa ‘reklamon’ gjoksin ‘shpërthyes’ (FOTO)

Klaudia Pepa ka bërë diçka që jo çdokush do ta bënte. Me humor, ajo ka vendosur topat e letrës higjienike në...

Me bikini në sauna, Klaudia Pepa tregon trupin dhe linjat perfekte (Foto)

Balerina shqiptare Klaudia Pepa është shumë aktive në rrjetin social 'Instagram'. Shpeshherë ajo poston foto me rroba banjo dhe duke kërcyer....

Klaudia Pepa përfshihet në polemikat për fituesin e FiK, përfundon duke bërë deklaratën e papritur për Albi Nakon

Klaudia Pepa nuk i ka shpëtuar përfshirjes në polemika për fituesin e Festivalit të Këngës magjike, por ka përfunduar duke bërë një deklaratë të...

Klaudia Pepa publikon FOTON seksi nga plazhi, ndjekësja kapet pas DETAJIT të çuditshëm

Nuk është hera e parë që balerina e njohur Klaudia Pepa ndez rrjetin me fotot e videot e saj provokuese. Kësaj...

Klaudia Pepa nuk përmbahet, i jep motorit me këmbët hapur (VIDEO)

Balerina e njohur Klaudia Pepa vijon të jetë një ndër personazhet e njohur më të komentuar. Që prej ndarjes së...

Klaudia Pepa kërcen në rrugët e Italisë, Albi Nako ka diçka për t’i thënë (FOTO)

Ata u përfolën pafund menjëerë pasi doli publike në media lajmi se i kishin dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare. ...

Me këmbët e hapura dhe përpjetë, Klaudia Pepa ‘djeg’ rrjetin (VIDEO)

      View this post on Instagram     I woke up like this ? #iwokeuplikethis A...

‘U prek shumë’, Graciano rrëfen gjendjen e Albi Nakos pas ndarjes me Klaudian: Unë qava vetë…

Ndarja mes koreografit Albi Nako dhe Klaudia Pepes ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara prej muajsh në mediat rozë. ...

Lajmet e fundit