Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Klaudia Muca

Gazetarja e njohur i nxjerr emrin dhe kërcënon “patronazhisten” e database të PS: Edhe në vrimë të miut të jesh, do të të gjej

Gazetarja Klodiana Lala ka kërcënuar publikisht “patronazhisten” që sipas saj po e spiunon për preferencat politike. Përmes një statusi në Facebook, gazetarja zbulon identitetin e...

Lajmet e fundit