Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

klanifornia

Sa miliarda ke dhe çfarë droge pi? Rama i jep Fevziut përgjigjen “e sinqertë”: Është një lloj pluhuri që… (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar këtë javë në emisionin humoristik “Klanifornia”, me Albano Bogdon që imitonte Blendi Fevziun. Bogdo e pyeti se...

Fevziu e pret Ramën me këngë labe por e ndërpret militanti i PD, kryeministrit i del në mbrojtje fansja e zjarrtë: Ti Edi Ramës...

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në spektaklin e humorit “Klanifornia”, ku është pritur me këngë labe nga Berti Fevziu, personazh të cuilin...

Lulzim Basha “sfidë” në 9 qytete sot, nga Saranda në Tropojë; Zbuloni ku do jetë Rama, strategji për t’i marrë audiencën kreut të PD?...

Kreu i PD Lulzim Basha do të jetë sot një tur sfidues takimesh me elektoratin e tij që do të nisë nga jugu i...

Lajmet e fundit