Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

klan tv

AMA me ‘dorë të hekurt’, GJOBIT rëndë Ora News, Report Tv, News 24 dhe Klan (JA SHKELJET NËPËR EMISIONE)

Bordi i Autoritetit të Mediave Audiovizive, në mbledhjen e ditës së sotme, mori masë për disa Operatorë të Shërbimeve Mediatike Audiovizive. ...

Alba Hoxha jep motin si një babagjyshe seksi (Foto)

Alba Hoxha është balerina që kaloi nga salla e baletit në studiot e motit. Ajo prej kohësh jep parashikimin e motit...

Largohet nga ‘Vizion Plus’ drejt ‘Tv Klan’, zbuloni prezantuesin e njohur (FOTO)

Xhani Shqerra  prej vitesh është pjesë e rëndësishme e televizionit 'Vizion Plus'.   Rryma e ndryshimeve mesa duket e ka përfshirë...

Luana Vjollca së shpejti në Klan Tv: Merrni ujë të ftohtë, se do jetë shumë nxehtë (VIDEO)

    Më në [email protected] në Xing me Ermalin. Ju që doni ta shikoni live,ejani të mërkurën 6 qershor...

Lajmet e fundit