Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
5 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
13 °
E diel, 26 Mars, 2023

TAG

Klajda Gjosha

Ish-ministrja e Integrimit analizon Samitin në Tiranë: Mungoi dokumenti strategjik për Ballkanin, rajoni ka ende rrugë të gjatë drejt BE

Ish-ministrja për Integriminm Klajda Gjosha ka analizuar samitin e BE që u mbajt ditën e djeshme në Turanë. Gjosha shkruan se ishte ditë historike, por...

Nga Lazim Destani dhe Frank Shkreli deri te Klajda Gjosha, këta janë personalitetet që i shtohen Këshillit të Ambasadorëve Shqiptarë

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë ka bërë me dije se “Bordit të Nderit” i janë shtuar një sërë personalitetesh në shquara. Biznesmeni Lazim Destani, gazetari Frank...

Ministre kur morëm Statusin e vendit kandidat, Klajda Gjosha lë “porosi” për negociatat: Dërgoni profesionistët më të mirë në Bruksel

Klajda Gjosha, ish-ministre e Integrimit në qeverinë e parë të Edi Ramës kur vendi ynë mori Statusin e vendit kandidat, shkruan për hapjen zyrtare...

Klajda Gjosha bëhet teze dhe ndan foton e ëmbël me ndjekësit: Kjo është Alisa!

Ish-ministrja Për Integrim, Klajda Gjosha është bërë teze, e një vajze të quajtur Alisa. Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shkruan se...

Klajda Gjosha kujton të atin e ndjerë dhe bën dedikimin prekës në ditën e lindjes së tij: Babush, sa shumë mall kam për ty…

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha sot ka bërë urimin prekës për të atin e ndjerë. Në ditën e lindjes së tij Gjosha e ka uruar...

Kryemadhi s’e thyen heshtjen as për shkarkimin e Metës, reagon LSI: Goditje e rëndë për demokracinë, katandisje e vendit në monizëm të shartuar

Zyrtarja e LSI, Klajda Gjosha ka reaguar pak më parë për shkarkimin me 104 vota të Presidentit të Republikës, Ilir Meta, raporton Newsbomb. Ky...

Përfundon Sondazhi i NEWSBOMB.AL për Tiranën: Romina Kuko kryeson listën e PS me 13.000 vota; Surpriza dhe në radhët e PD dhe LSI, kryetarët...

Newsbomb.al mbyll sot sondazhin për Qarkun e Tiranës, për kandidatët më të votuar nga tre partitë e mëdha, PS, PD dhe LSI. Sondazhi përfshinte...

“Njeriu tek i cili vendosja kokën dhe isha e sigurt”, Klajda Gjosha flet mes lotëve për humbjen e babait

Kandidatja për deputete në listën e LSI-së në Tiranë, Klajda Gjosha, ka folur mbrëmjen e sotme në emisionin “Dola te Ola” për babanë e...

Kryemadhi ZBULON bisedën me Gjoshën për Ramën: Nuk e besoja kur thoshte se do vetëm paratë

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka treguar një histori me ish-ministren e Integrimit Klajda Gjosha. Gjatë fjalës së saj, Kryemadhi ka...

Nga 300 mijë vende pune tek shëndetësia falas, LSI ‘numëron’ premtimet e pambajtura të Qeverisë Rama, Kryemadhi:  T’ua kujtojmë njerëzve, në mënyrë që ata...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka publikuar një listë me 9 premtimet e pambajtura sipas tyre nga kryeministri, Edi Rama.   Ish ministrja...

Lajmet e fundit