Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Kita Sallabanda

“Pipero është një shërbëtor i vockël”, Alfred Cako shpërthen ndaj mjekëve: Sallabanda është një doktor leshi, duan të vrasin rininë

Ka shpërthyer në akuza konspiracionisti Alfred Cako ndaj mjekëve Pëllumb Pipero dhe Kita Sallabanda, pasi këta janë pro vaksinimit të qytetarëve. Cako e quajti Piperon...

Sallabanda nga Spanja: Vaksina kineze u ndërpre në Peru sepse shkaktoi vdekje. Qeveria shqiptare është e detyruar ta marri, sepse s’ka Pfizer apo Moderna

Mjeku i njohur shqiptar që jeton dhe punon në Spanjë, Kita Sallabanda tha se në Peru vaksina kineze u ndërpre për efekte anësore dhe...

‘Diçka nuk po funksionon, të merren masa drastike’, mjeku me kritika të ashpra: Ja çfarë u bë gabim me Covid në Shqipëri

Mjeku Kita Sallabanda shprehet se në Shqipëri sipas tij lirimi nuk u bë në mënyrë të shkallëzuar dhe kjo ka sjellë një rritje të...

Lajmet e fundit