Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kirurgjia plastike

“Kirurgjia plastike dhe shërbimet dentare më të kërkuara, potencial fëmijët e emigrantëve”

Flet Oriela Kosho, Head of PR & Marketing IH LAB & HTA, “Hygeia” Si kanë qenë kërkesat ndër vite të të...

Spitali Amerikan – Kirurgjia estetike në stinën e dasmave  

Me ardhjen e verës shtohet edhe ardhja e ftesave për dasëm. Kjo stinë është shumë e përshtatshme për dasmat që zhvillohen jashtë, në plazh,...

Spitali Amerikan – Trup perfekt para verës  

Procesi i plakjes është diçka e pashmangshme pavarësisht dëshirës sonë, ky proces vjen natyrshëm. Sado të mundohemi ta shmangim, graviteti, ekspozimi mjedisor dhe gjenetika...

Trendet e fundit të kirurgjisë plastike në Shqipëri dhe në botë

Në vitet ’80-’90 pacientët e kirurgjisë plastike dëshironin të ndryshonin pamjen për t’i ngjarë një aktori apo këngëtareje të caktuar. Tashmë...

Lajmet e fundit