Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Kinsey Wolanski

U fut në fushë në finalen e ‘Champions League’ me bikini, modelja amerikane provokon sërish

Modelja amerikane Kinsey Wolanski u bë e njohur kur u fut në fushë me bikini në finalen e Champions League mes Tottenham dhe Liverpool....

Hyri në fushë e zhveshur gjatë finales Tottenham-Liverpool, modelja viziton së shpejti Kosovën për këtë arsye

Modelja amerikane, Kinsey Wolanski pak javë më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, madje edhe të atyre që nuk ndjekin kurrë furbollin. ...

Lajmet e fundit