Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Kimberley Garner

“Zbehet” shkëlqimi i Georgina Rodriguez, stilistja i “rrëmben” vëmendjen dhe nxjerr të pasmet në Festivalin e Kanës (FOTO)

Vëmendjen në Festivalin e Kanës e rrëmbyen dje padyshim bashkëshortja e Ronaldos, Georigna Rodriguez dhe stilidtja Kimberley Garner, e cila me fustanin e saj...

Lajmet e fundit