Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

kim kardashian

Kim hap arkivat: Publikon foton e ëmbël me prindërit dhe motrat, ja si dukej familja Kardashian në vitet ’90

Kim Kardashian ka publikuar një foto arkive të disa viteve më parë, me prindërit dhe motrat e saj, Khloe e Kourtney. ...

Kanye West ‘injoron’ puthjet e Kim Kardashian para mijëra spektatorëve (VIDEO)

Kim Kardashian dhe Kanye West ishin të pranishëm në lojën e basketbollit të NBA All-Star. Në një video të publikuar në 'Twitter',...

Nënë për herë të katërt, Kim Kardashian zbulon portretin e plotë të djalit të saj

Pak javë më parë çifti i njohur i shoëbizit Kim Kardashian dhe Kaney West u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan...

E hatashme, Kim Kardashian ‘çmend’ rrjetin veshur me bezhë (FOTO)

Kim Kardashian është fotografuar në rrugë pasi është parë në Trattoria Emilil në lagjen Los Angeles të Encino me motrën e saj Khloe Kardashian....

Me bluzë të bardhe dhe pa të brendshme, Kim Kardashian shkon në Disneyland me te bijën (FOTOT)

Kim Kardashian ka shoqëruar vajzën e saj, North Ëest në Disneyland me rastin e ditëlindjes së një prej mikeshave të saj. ...

Gruaja surrogate shkon në spital, Kim Kardashian nënë për herë të katërt

Nëna zëvendësuese e foshnjës së Kim Kardashian pritet të lindë nga momenti në moment. Gruas surrogato i kanë ardhur dhimbjet...

Kim Kardashian liron 17 të burgosur

Kim Kardashian West po qëndron besnike ndaj premtimit të saj për të luftuar për reformën e burgjeve në SHBA. CNN ka...

Kim Kardashian braktis televizionin, ja me çfarë do të merret

Kim Kardashian ka dhënë së fundmi një lajm të trishtë për gjithë fansat e saj. Ajo ka bërë me dije se...

Lajmet e fundit