Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

kim kardashian

Kim Kardashian në Malibu, të gjithë i kthejnë sytë drejt saj (FOTO)

Kim Kardashian është një nga femrat më të ndjekura në botë, për shkak të formave trupore dhe historive të saj jetësore. ...

Kim Kardashian ‘ngrin’ vezët, Paris Hilton e frymëzuar nga veprimi i saj: Çdo grua duhet ta bëjë këtë”

Një nga emrat më të njohur të trashëgimtarëve të dinastisë Hilton, Paris Hilton ka shprehur mbështetjen e saj ndaj yllit Kim Kardashian për ngrirjen...

Kim Kardashian e dëshpëruar, drejt divorcit me Kanye West? (FOTOT DUKE QARË NË MAKINË)

E pabesueshme! Cifti me i përfolur në showbizin amerikan është duke kaluar nje krizë momentale martesore. Ata u takuan përseri për...

‘Desh vrava vajzën time’, Kanye West shpërthen në lot gjatë fjalimit të tij

Kanye West gjatë fjalimit të tij të parë në Karolinën e Jugut ka treguar se ai dhe Kim Kardashian kanë dashur të abortonin vajzën...

Nga Obama te Kim Kardashian, ja lista e politikanëve e biznesmenëve që iu hakeruan llogaritë në Twitter (MISTERI)

Në SHBA u hakeruan në "Twitter" një seri llogarish të personazheve të njohur të jetës politike dhe biznesit. Ditën e merkurë  hakeruesit  u futen...

Kim Kardashian ngacmon ndjekësit me fotot e fundit

Kim Kardashian është padyshim një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it botëror. Modelja, tashmë biznesmene e sukseshme është shumë aktive...

Sherr gjatë karantinës, Kim Kardashian dhe Kanye West drejt divorcit?

Çifti i njohur Kim Kardashian dhe Kanye West janë bërë temë diskutimi nga mediat rozë, për shkak se disa persona të afërt të tyre...

E vetmuar në Malibu, Kim Kardashian nuk shpëton nga paparacët: Fotografohet me bikini minimaliste dhe shumë ‘hot’

Kim Kardashian ka shkuar në Malibu për të pushuar, por mesa duket as atje nuk i ka shpëtuar fotove të paparacëve. ...

Me dy gërsheta dhe bikini sensuale, Kim Kardashian mbulon vetëm pjesët intime (FOTO)

Kim Kardashian padyshim është një nga femrat më sensuale në botë, duke marrë parasysh edhe format e saj bombastike. Motra më...

Kim hap arkivat: Publikon foton e ëmbël me prindërit dhe motrat, ja si dukej familja Kardashian në vitet ’90

Kim Kardashian ka publikuar një foto arkive të disa viteve më parë, me prindërit dhe motrat e saj, Khloe e Kourtney. ...

Lajmet e fundit