Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

kim kardashian

Irani: Kim Kardashian është agjente sekrete, ka për qëllim të degjenerojë rininë

Kim Kardashian mund të akuzohet se është e famshme për asgjë, por asnjëherë nuk ka ndodhur që të akuzohet se është agjente sekrete. Të...

“S’kam ç’vesh”, Kim Kardashian i heq të gjitha

“Nuk kam çfarë të vesh”, ky është përshkrimi që Kim Kardashian ka zgjedhur për këtë foto ku shfaqet tërësisht nudo. Në këtë...

Kim Kardashian publikon për herë të foton e djalit

Pasi pushtoj portalet online me videon ku shfaqej duke folur shqip, Kim Kardashian West ka publikuar sot për herë të parë foton e djalit...

Imitimi ‘perfekt’ i Kim Kardashian nga dy futbollistët e Kombëtares (Video)

“Sa bukur Mario”, ishte kjo fraza e Kim Kardashian në gjuhën shqipe që u shpërnda me shpejtësi dhe masivisht në media dhe rrjetet sociale....

Video: Kim Kardashian flet në gjuhën shqipe, ja çfarë thotë

Bukuroshja amerikane, Kim Kardashian ka mësuar disa fjalë të gjuhës shqipe. ‘Showgirl”-i më i njohur në të gjithë botën, ka vendosur të flasë në...

Kim Kardashin kërcënon Kanye West: “Do të të divorcoj!” Arsyeja? Qesharake…

Ylli Kim Kardashian kërcënon bashkëshortin e saj Kanye West me divorc. Arsyeja është tërësisht qesharake por mesa duket e mjaftueshme për yllin Kardashian. ...

Lajmet e fundit