Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

kim kardashian

Frika mos dalin fotot +18: Ja çfarë ka Kim Kardashian në telefonat e grabitur

Kim Kardashian iu grabitën bizhuteri me vlerë 10 milion dollarë, por shqetësimi më i madh i familjes Kardashian janë telefonat e rrëmbyer nga 5...

Pas grabitjes, Kim Kardashian rikthehet në Nju Jork me eskortë presidenciale (Video)

Kim Kardashian është rikthyer në Nju Jork me familjen e saj pas grabitjes që iu bë në orët e para të mëngjesit të sotëm...

Sulmohet Kim Kardashian, dikush tenton t’i puthë byt*ën (Video)

Kim Kardashian është “sulmuar” nga i njëjti person që një javë më parë sulmoi Gigi Hadid, por këtë herë jo duke e tërhequr atë....

Ronaldo flirton me Kim Kardashian në festë, por shihni si reagon bukuroshja amerikane

Cristiano Ronaldo dhe Kim Kardashian kanë qenë mes të ftuarve të Jennifer Lopez, në festën që kjo e fundit organizoi për 47 vjetorin e...

Kanye West në shtrat me Donald Trump, Rihanna, George W Bush e të tjerë, të gjithë nudo (Foto)

I vetmi që ka reaguar lidhur me videon deri tani është Brown, i cili ka bërë një shaka në Instagram, ndërsa përfaqësuesit e...


Lajmet e fundit