Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

kim kardashian

16 të arrestuar në Paris për grabitjen e Kim Kardashian, policia: Çfarë na drejtoi për te autorët

16 persona janë arrestuar në Paris të Francës si të dyshuar për grabitjen e Kim Kardashian West. Policia franceze ka deklaruar...

Zbulohet video e seksit me 18 vjeçaren që e bëri Kanye West të humbasë mendjen

Duket se problemet shëndetësore që këngëtari Kanye West pati gjatë muajit të kaluar kanë si shkak një video seksi të tijnë që ka rënë...

Kanye West është në gjendje të rëndë, prej ditësh ndodhet në spital

Reperi i famshëm amerikan Kanye West e ka kaluar fundjavën i shtruar në spital pas gjendjes tejet të rënduar nga dehidratimi dhe lodhja e...

Të pasmet ‘e reja’ të Kim Kardashian, provë që shpiku grabitjen në Francë? (Foto)

Teoria bëhet më interesante kur operacioni për zvogëlimin e të pasmeve lidhet me zhdukjen e saj nga sytë e publikut, që përkoi me...

Publikohet videoja e parë e bandës së dyshur për vjedhjen e Kim Kardashian në Paris

Është publikuar videoja e parë e bandës së dyshuar për vjedhen e bizhuve me një vlerë prej miliona paund.  CCTV ka...

Portieri përgjegjës për grabitjen e Kim Kardashian?! 40-vjeçari i drejton një letër prekëse

“Kim Kardashian nuk ka asnjë arsye që të shihet si i dyshuar portieri për hyrjen e të armatosurit në banesë gjatë kësaj jave”, -tha...


Lajmet e fundit