Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kim kardashian

S’ka limite për Kim Kardashian, pozon topless për markën e njohur të parfumeve (FOTO)

Kim Kardashian si gjithmonë nuk i ka lënë vend imagjinatës me postimin e fundit të bërë në rrjetet sociale. Bukuroshja me forma të kolme është...

Nënë e katër fëmijëve, Kim Kardashian tërbon plazhin në Miami me format që ekspozon

Kim Kardashian ka qenë sot në plazhin e Miamit dhe ka pozuar në bregdet me disa bikini të zeza tejet sensuale. Edhe pse është...

Ngjashmëri e frikshme, Fisnik Syla krahason Fjollën me Kim Kardashianin: Është gruaja ime (FOTO)

Arrestimi i Fjolla Morinës, vendimi i Gjykatës, shpallja në kërkim e saj, martesa me Fisnik Sylën; të gjitha këto ngjarje ndodhën njëra pas tjetrës...

Irina Shayk pozon topless pas pemës së thatë, modelja shijon pushimet në një plazh “të shkretë” (FOTO)

Irina Shayk është duke shijuar pushimet bashkë më të dashurin e saj, Kanye West. Modelja 35-vjeçare ka postuar disa foto të nxehta nga plazhi,...

Pas shumë vitesh, Kim Kardashian flet për videon e saj intime me Ray J

Në vitin 2007-të, një video intime e Kim Kardashian bëri xhiron e botës dhe në një kohë të shkurtër. Ylli i televizionit dhe ish i...

Sali Berisha publikon foton e Kim Kardashian me dy gishtat lart: Mirëmëngjes special!

Ish-kryeministri Sali Berisha uron mirëmengjes me një foto të modele dhe aktores botërore Kim Kardashian. “Nje miremengjes special nga diva e botes Kim Kardashian! Sb”,...

Kim Kardashian nuk kursehet, “SHKUND” xhepat për LUFTËN në ARMENI

Kim Kardashian nuk është vetëm një nga vajzat më të bukura të show-bizit, por edhe një person mjaft solidar.   Bukuroshja me...

Kim Kardashian në Malibu, të gjithë i kthejnë sytë drejt saj (FOTO)

Kim Kardashian është një nga femrat më të ndjekura në botë, për shkak të formave trupore dhe historive të saj jetësore. ...

Kim Kardashian ‘ngrin’ vezët, Paris Hilton e frymëzuar nga veprimi i saj: Çdo grua duhet ta bëjë këtë”

Një nga emrat më të njohur të trashëgimtarëve të dinastisë Hilton, Paris Hilton ka shprehur mbështetjen e saj ndaj yllit Kim Kardashian për ngrirjen...

Kim Kardashian e dëshpëruar, drejt divorcit me Kanye West? (FOTOT DUKE QARË NË MAKINË)

E pabesueshme! Cifti me i përfolur në showbizin amerikan është duke kaluar nje krizë momentale martesore. Ata u takuan përseri për...

Lajmet e fundit