Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

kim jong un

U tha se është në gjendje kome dhe se pushtetin do e marrë motra e tij, Kim Jong ‘nxjerr kokën’, ja ku shfaqet

Ps lajmeve të bujshme nga mediet ndërkombëtare, se diktatori Kim Jong Un është në gjendje kome, ky i fundit u ka dhënë fund spekulimeve....

Kush është Kim Yo-jong që pritet të drejtojë Korenë e Veriut, amerikanët i tremben më shumë se sa Kim Jong Un-it

Nga mediet e huaja raportohet se diktatori i Koresë së Veriut, Kim Jong-Un ndodhet në gjendje koma dhe së shpejti pushtetin pritet ta marrë...

E bujshme nga Koreja e Veriut/ Kim Jong Un në gjendje koma, pushtetin pritet ta marrë motra e tij

Lajme të bujshme vijnë nga mediat ndërkombëtare, të cilat thonë se diktatori Kim Jong Un është në gjendje koma. Sipas shërbimeve...

‘Duke parë raketën me majuckë’, dalin pamjet e Kim Jong Un teksa flet me sozinë e tij (VIDEO)

Diktatori i Koresë së Veriut Kim Jong Un është filmuar duke biseduar me sozinë e tij, të dy të veshur njësoj, me model të...

A ka më shumë se një? Mediat e huaja: Kim Jong Un po përdor një sozi që… (FOTO)

Disa teori thonë se Kim Jong Un ka një sozi, kur u shfaq për herë të parë në publik, pasi u sëmur rëndë dhe...

‘HAREMI’ i Kim Jong-Un, nga vajzat 13 vjeçare deri te lojrat seksuale, ja ç’ndodh në festat e diktatorit

Nga viti 1970 dhe deri në 2011, në Korenë e Veriut ekzistnte 'Skuadra e kënaqësisë", e krijuar nga diktatori Kim II Sung për të...

‘Ringjallet’ Kim Jong-Un, rishfaqet në publik pas 20 ditësh

Të shumta ishin teoritë që kishin dalë për lliderin suprem të Koresë së Veriut Kim Jong-Un, ku disa thonin se kishte vdekur, ndërsa disa...

Deklarata shokuese, profesori nga Pekini: Kim Jong-un mund të ketë vdekur

Disa ditë në të gjitha mediat e huaja u tha se udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un është në gjendje kritike për jetën...

“Koreja e Veriut lëshon sërish raketa në det”

Ushtria e Koresë së Jugut njofton se Koreja e Veriut ka lëshuar sërish raketa të paidentifikuara në det, në testin e tretë brenda kësaj...

Lajmet e fundit