Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

Kim Jong-un

Kim Jong-un shfaqet për herë të parë me vajzën në publik, ndjekin së bashku lëshimin e raketës balistike

Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un është shfaqur me vajzën e tij të vogël në publik për herë të parë, duke konfirmuar raportet...

Kim Jong-un: Koreja e Veriut është e gatshme të mobilizojë forcat bërthamore

Kim Jong-un thotë se Koreja e Veriut është e gatshme të mobilizojë parandalimin e saj të luftës bërthamore, ka pohuar udhëheqësi i saj Kim...

“Solidarizohemi me kauzën e popullit rus”, udhëheqësi i Koresë së Veriut uron Putinin për “Ditën e Fitores”

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong-un i dërgoi një mesazh urimi Presidentit Vladimir Putin për festën e Ditës së Fitores së Rusisë, duke...

Lideri komunist Kim Jong-un: Kush vishet dhe qethet si Koreano Jugor, pushkatohet ose dënohet me 15 vite burg

Media shtetërore e Koresë së Veriut i ka nxitur të rinjtë e saj të mos përdorin zhargon nga Koreja e Jugut dhe u ka...

Lajmet e fundit