Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Keyan Safyari

Bebe Rexha i uron të dashurit ditëlindjen, nuk kursehet me fotot në momente intime

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është një ndër personazhet më të pëlqyera dhe më të komentuara në medien rozë dhe jo vetëm. Më...

Bebe Rexha publikon foto me partnerin, e thotë me “plot gojë” sa e dashuruar është

Këngëtarja dibrane, Bebe Rexha është një nga figurat më të dashura nga shqiptarët, por jo vetëm, pasi ajo tashmë është një ndër artistet me...

Lajmet e fundit