Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

kevin spacey

Aktori i famshëm Kevin Spacey akuzohet për sulm seksual

Aktori Kevin Spacey,fitues i çmimit Oscar, akuzohet për sulm seksual. Sipas medieve të huaja aktori hollivudian, pritet të dalë para gjykatës këtë të enjte....

Ka sulmuar seksualisht tre meshkuj, prokuroria ngre akuza ndaj aktorit Kevin Spacey

Aktori i famshëm hollivudian Kevin Spacey do të përballet me një sërë akuzash të reja për ngacmim seksual gjatë viteve të fundit. Aktori 62-vjeçar po...

Kevin Spacey paraqitet në gjykatë, nuk pranon fajësinë

Aktori i njohur amerikan Kevin Spacey, u paraqit sot në një seancë gjyqësore në shtetin Massachusetts për t’iu përgjigjur akuzave se në vitin 2016...

Aktori Kevin Spacey nën akuzë për sulm seksual

Aktori i famshëm amerikan Kevin Spacey është zyrtarisht nën akuzë për sulm seksual ndaj një ose më shumë personave 14-vjeç e sipër. ...

Skandalet seksuale në Hollywood s’kanë të ndalur, akuza të reja ndaj aktorit të njohur

Sulmet seksuale në Hollywood duket se nuk kanë të ndalur, pasi policia ka nisur hetimet ndaj aktorit të njohur Kevin Spacey për tre pretendime...

Kevin Spacey në telashe, pas akuzave për pedofili dhe deklarimit gay, Netflix i anulon serialin House of Cards

Aktori hollivudian Kevin Spacey është përballur me një furtunë kritikash kur doli hapur si homoseksual, deklarim që erdhi vetëm pak orë pas akuzave për...

Lajmet e fundit