Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

keshilltaret e vlores

Tentativa e Dritan Lelit për të shmangur mbledhjen me këshilltarët, socialistët duan në 30 qershor, kryebashkiaku takim urgjent në datë 29

Këshilli Bashkiak i Vlorës ka njoftuar sot mbajtjen e një mbledhje me prani fizike të kryetarit Dritan Leli në datë 30 qershor. Ky njoftim...

Ironia e gazetarit me kryebashkiakun e Vlorës, që nuk hap sallën për këshilltarët: Kush je ti o trim i Labërisë, ti që ia bëre...

Gazteari vlonjat Ergys Alushi, ironizon kryebashkiakun e Vlorës Dritan Leli pas vendimit të këtij të fundit për të mos hapur sallën e Teatrit “Petro...

Socialistët e Vlorës duan t’i bëjnë “gjyq” para Edi Ramës, Dritan Leli u përgjigjet këshilltarëve: Mbledhjen ta bëjmë online, se grumbullimet nuk lejohen!

Anëtarët e Këshillit Bashkiak të Vlorës, kërkuan në fillim të këtij muaji që të kenë një takim me kryebashkiakun Dritan Leli, dhe të pranishëm...

Lajmet e fundit