Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

keshilltaret e metes

Zgjedhjet Parlamentare, këshilltarët e Presidentit “zbresin” në terren, ndjekin procesin në zonat e “nxehta”

Ditën e sotme qytetarët shqiptarë zgjedhin për qeverinë e re në katër vitet e ardhshme. Presidenti Ilir Meta pak ditë më parë tha se gjatë...

Meta nxjerr këshilltarët, Dervishaj: Akti kushtetues, presidenti do caktojë një datë të re sa më afër dhe në kohë qetësie. Kush ka ankesa…

Dy këshilltarët e presidentit Ilir Meta kanë dalë sot në një konferencë për media për të sqaruar kushtetueshmërinë, sipas tyre, të aktit të kreut...

Kush janë dy këshilltarët e Nishanit që do punojnë me Metën

Dy këshilltarët e Bujar Nishanit do vazhdojnë punën me Ilir Metën. Fakti që tashmë president është Ilir Meta dhe jo Bujar...

Lajmet e fundit