Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

keshillli popullor

Myslim Murrizi nxjerr fotot: Te hyrja e Bashkisë Ersekë është akoma ylli komunist me 5 cepa dhe mbishkrimi “Këshilli Popullor”, Basha po të ketë...

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka publikuar fotot e hyrjes kryesore të bashkisë së Ersekës, teksa thotë se ende është i gdhendur mbishkrimi “Këshilli popullor” dhe...

Lajmet e fundit