Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

keshillimi kombetar

Këshillimi Kombërar, Rama: Mbi 200 mijë qytetarë e kanë kthyer formularin të plotësuar

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se 216.291 qytetarë kanë plotësuar pyetësorin e Këshillimit Kombëtar. Ndër të tjera kryeministri u bën thirrje të gjithë...

Mosbesimi ndaj Këshillimit Kombëtar, Rama u përgjigjet qytetarëve: Beso dhe kontrollo! Kur ka bërë vaki që qeveria të pyesë qytetarët derë më derë?

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas kritikave të marra nga qytetarët për Këshillimin Kombëtar, të cilët spektikë janë shprehur se kjo duhet të ishte...

Rama: Mbi 151 mijë qytetarë kanë dhënë opinionet për Këshillimin Kombëtar

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se deri më tani 151,639 qytetarë kanë dhënë opinionet e tyre në pyetësorin e Këshillimit Kombëtar.  Më...

Rama falenderon qytetarët: 112,784 persona u kanë dhënë përgjigje 12 pyetjeve të Këshillimit Kombëtar

Kryeministri Edi Rama ka falenderuar qytetarët të cilët janë përfshirë në Këshillimin Kombëtar. Ai njofton se deri më tani 112,784 qytetarë u kanë dhënë...

Rama garanton qytetarët: Opinioni juaj do të dëgjohet me kujdes!

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se 95,950 qytetarë kanë dhënë mendimin e tyre përmes platformës së Këshillimit Kombëtar, si dhe kanë kthyer...

“SUPER”, Rama nxjerr shifrat: Mbi 81 mijë qytetarë janë përfshirë në Këshillimin Kombëtar, më shumë se 17 mijë kanë kthyer përgjigje

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se 81295 qytetarë janë përfshirë deri tani në Këshillimin Kombëtar, 64,037 kanë dhënë opinionet e tyre përmes...

Këshillimi Kombëtar, Rama: Ja si përpunohen të dhënat

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me hapësirën ku operatorët hedhin në sistem përgjigjet nga pyetësor i Këshillimit Kombëtar. Në video një...

Kryemadhi për Këshillimin Kombëtar: Farsë për të mbuluar zullumet e qeverisë, faktet flasin më qartë se sloganet

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar se Këshillimi Kombëtar është një farsë dështimi, njëlloj si dialogu për universitetin. Sipas saj kjo nismë është...

“Të dalim nga llogoret politike”, Rama nxjerr shifrat e pyetësorit: Mbi 62 mijë qytetarë të përfshirë në Këshillimin Kombëtar

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se 62,679 qytetarë janë përfshirë deri tani në Këshillimin Kombëtar dhe 55,501 të tjerë kanë dhënë opinionet...

Rama publikon shifrën: Më shumë se 50 mjë qytetarë kanë plotësuar pyetësorët e Këshillimit Kombëtar

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se 50.686 është numri i qytetarëve që kanë plotësuar pyetësorin e nismës Këshillimi Kombëtar. Ai shprehet se opinioni i qytetarëve...

Lajmet e fundit