Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

keshillimi kombetar

Këshillimi Kombëtar, sondazhi i kopjuar i Edi Ramës nga homologu hungarez Viktor Orbán

Kryeministri Edi Rama bëri publik dy javë më parë rezultatet e procesit të Këshillimit Kombëtar. Ishin 12 pyetje që përmes një formulari ju dërguan...

“S’mund të presim dy komshinj të zgjidhin sherrin”, Rama: Do të kërkojmë ndarjen nga Maqedonia e Veriut në procesin e integrimit

Kryeministri Edi Rama deklaroi se nëse Këshilli Europian nuk do të hapë negociatat me Shqipërinë, atëhere vendi ynë do të duhet të ndryshojë rekurs,...

REZULTATET ZYRTARE/ Ja si i janë përgjigjur shqiptarët Këshillimit Kombëtar: Nga pensionet, te “Ballkani i hapur”, kanabisi dhe gjyqtarët e korruptuar

Kryeministri Edi Rama bashkë me drejtoren e Agjencisë për Dialog dhe Bashkëqeverisje, Eridana Cano, kanë prezantuar paraditen e sotme rezultatet e Këshillimit Kombëtar. Sipas...

E konfirmon Edi Rama: Do legalizojmë kanabisin! Hapim front të ri pune

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot rezultatet përfundimtare të Këshillimit Kombëtar, ku kanë dhënë opinionet e tyre 563.195 qytetarë.  Duke iu referuar pyetjes për legalizimin...

Këshillimi Kombëtar, Rama: Mbi gjysmë milionë shqiptarë iu përgjigjën pyetjeve

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me Këshillimin Kombëtar. Ai teksa falenderon qytetarët, shkruan se mbi mbi gjysmë milionë shqiptarë i janë përgjigjur pyetjeve...

Më 31 mars mbyllet procesi i Këshillimit Kombëtar, Rama tregon sa qytetarë kanë dhënë opinionet e tyre përmes pyetësorit

Kryeministri Edi Rama bën me dije  se më 31 Mars, mbyllet procesi i Këshillimit Kombëtar.  Që prej muajit Janar 513,790 qytetarë kanë dhënë opinionet...

A duhet të ashpërsohet dënimi për autorët përsëritës? Rama publikon videon me opinionet e qytetarëve për Këshillimin Kombëtar

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video me përgjigjet e qytetarëve, në lidhje me pyetësorin e Këshillimit Kombëtar. Pyetja e radhës lidhet me autorët...

Rama publikon videon, ja çfarë thonë qytetarët për pyetjet e Këshillimit Kombëtar

Kryeministri Edi Rama bën me dije se 345,869 qytetarë janë përgjigjur pyetje të Këshillimit Kombetar. Ai ka publikuar një video me opinionet e qytetarëve,...

Rama publikon shifrat: Mbi 316 mijë qytetarë kanë dhënë opinion e tyre në pyetësorin e Këshillimit Kombëtar

Kryeministri Edi Rama bën me dije se 316,299 qytetarë janë përgjigjur pyetjeve të Këshillimit Kombëtar. Ndërkohë 111,659 qytetarë janë përgjigjur online dhe 204,640 të...

Rama publikon shifrat: Mbi 270 mijë qytetarë kanë kthyer të plotësuar pyetësorin e Këshillimit

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se 276,420 qytetarë e kanë kthyer të plotësuar pyetësorin e Këshillimit Kombëtar. Rama shkruan në një postim...

Lajmet e fundit