Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

keshilli politik

Nis mbledhja e Këshillit Politik pa PD e LSI, i pranishëm edhe përfaqësuesi i lartë i SHBA

Ka nisur këtë pasdite mbledhja e Këshillit Politik pa pjesëmarrjen e opozitës jashtëparlamentare. Në mbledhjen që po zhvillohet te Pallati i...

Dështoi mbledhja 5 orëshe e Këshillit Politik, ambasadorja Yuri Kim i shkon në zyrë Ramës

5 orë të shkuara dëm dje në mbledhjen e Këshillit Politik. Kjo pasi nuk u arrit asnjë akord dhe palët i...

Detaje nga mbledhja e Këshillit Politik, Rama ngul këmbë: I qëndrojmë marrëveshjes së 5 qershorit, të korrektojmë hapjen e listave

Zbulohen detaje të reja nga mbledhja e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore ku ishte i pranishëm ishte edhe kryeministri Edi Rama. ...

Dështon mbledhja e Këshillit Politik, Bardhi i PD: I qendrojmë firmës sonë të 5-qershorit! Nuk mund të rishihet dhe rishkruhet asnjë fjalë ndryshe (E...

Dështon mbledhja e Këshillit Politik dhe nisma e kryeministrit Rama për të bindur palët me qëllim hapjen e listave.  Pas 3...

Fillon mbledhja e Këshillit Politik, nga Gjiknuri te Rama, të gjithë anëtarët me maska dhe të distancuar (FOTO-VIDEO)

Mbledhja e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore, ku i pranishëm është edhe kryeministri Edi Rama, sapo ka filluar. Siç shihet dhe...

Me maskë të vënë, Rama mbërrin në mbledhjen e Këshillit Politik

Kryeministri Edi Rama sapo ka mbërritur në mbledhjen e Këshillit Politik, ku siç shihet nga fotoja ai ka vënë edhe maskën. ...

PD kërkoi ndryshimin e formulës për anëtarët e KQZ, Këshilli Politik mblidhet në orën 17:00

Pas ndryshimit të Partisë Demokratike për zgjedhjen e anëtarëve të KQZ, Këshilli Politik do të mblidhet ditën e sotme në orën 17:00. ...

Përfundon mbledhja e Këshillit Politik, nesër takimi i radhës

Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore, me palët që kanë diskutuar financimin e partive dhe teknologjinë në zgjedhje. ...

Bylykbashi pas mbledhjes së Këshillit Politik: Diskutuam mbi financimin e partive dhe mediat, të hënën drafti i plotë

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi, ka folur pas mbledhjes së Këshillit, ku është shprehur se është biseduar për financimin e...

Në 11:00 mblidhet Këshilli Politik dhe në 17:00 Komisioni i ‘Zgjedhores’, palët kanë shumë për të diskutuar

Damian Gjiknuri, përfaqësuesi i mazhorancës në Këshillin Politik dhe njëherësh bahkëkryetari i Komisionit Parlamentar për Reformën Zgjedhore, ka thirrur ryezën e grupit negociator të...


Lajmet e fundit