Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

Këshilli i Lartë i Prokurorisë

SKANDAL/ Këshilli i Lartë i Prokurorisë miraton RREGULLOREN e re: Prokurori mund të pranojë ftesa për drekë/darkë nga zyrtarët e shtetit

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar një rregullore të re për standardet e etikës dhe rregullat e sjelljes së prokurorit, në mënyrë që...

Gent Ibrahimit i mbaron mandati, Këshilli i Lartë i Prokurorisë zgjedh zëvendësuesin e tij

Pedagogia Mirela Bogdani do të jetë drejtuesja e re e Këshillit të Lartë të Prokurorisë, përkohësisht. Ajo është zgjedhur sot në këtë detyrë, pasi...


Lajmet e fundit