Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

TAG

keshilli i larte i drejtesise

KLD propozon emërimin e 4 gjykatësve, inspektim në Vlorë pas shqetësimit të Tahirit

Këshilli i Lartë i Drejtësisë është mbledhur sot nën drejtimin e Presidentit Bujar Nishani dhe ka marrë një sërë vendimesh të rëndësishme. Prej tyre,...

Zbardhen vendimet e KLD-së, shkarkohet gjyqtari i Shkodrës

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka vendosur gjatë mbledhjes së sotme për shkarkimin nga detyra të gjyqtarit në Gjykatën e Shkodrës, Albano Çepele. ...

Lajmet e fundit