Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

kerkues thesaresh

AFP: Në Shqipëri gërmohet kudo, grabitësit kërkojnë thesaret në qytetet antike dhe furnizojnë tregun e zi global

Agjencia Franceze e Lajmeve i ka kushtuar një artikull gjuajtësve të thesareve antike në territorin e Shqipërisë. Media franceze shkruan se në Shqipëri gërmohet kudo,...

Lajmet e fundit