Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

kerkime

Fati i tij mbetet ende mister, rinisin kërkimet për Mateo Likën, dyshohet se ra në lumin Seman

Ditën e sotme kanë rinisur sërish kërkimet për trupin e  26-vjeçarit, Mateo Lika, i cili dyshohet se në muajin janar ra me makinë në...

Prej dy ditësh në kërkim të 26-vjeçarit që dyshohet se ra me makinë në lumin Seman, Koçi: Edhe sot pa rezultat

Drejtori i Administratës së Zonave të Mbrojtura për Qarkun e Fierit, Ardian Koçi, ka dhënë detaje mbi kërkimbet e polumbarëve në lumin e Semanit...

Greqia nis së shpejti kërkimet në Jon: Synon të nxjerrë 250 miliardë euro gaz

Greqia planifikon të gjenerojë gaz natyror në 6 zona në Kretë, në detin Jon dhe në Janinë. Ky vendim nga qeveria greke vjen në...

Nëse vjet mbizotëronte “koronavirusi”, ja çfarë kanë kërkuar njerëzit në Google në vitin 2021

Nëse në vitin 2020 të gjithë njerëzit kërkonin në Google  për koronavirusin, këtë vita ta kanë kërkuar më shumë për lojërat sportive dhe argëtimet. “Google”...

Dyshohet se ka një trup të pajetë poshtë gërmadhave, pezullohen pas orësh të tëra operacionet e kërkimit në Durrës

Kërkimet për një tjetër person poshtë rrënojave në hotel ‘’Miramare’’ janë ndëprerë për shkak të errësirës së madhe. Përgjatë gjithë ditës...

Pas tre ditësh kërkime, gjendet trupi i pajetë i 55-vjeçarit në Sarandë

Gjendet pas tre ditesh kërkime trupi i pajetë i Arben Shaqirit në Sarandë.  Shaqiri ishte duke kaluar nga fshati Çukë për...

Shembet ndërtesa 8 katëshe, 2 të vdekur, vazhdojnë kërkimet nën rrënoja për të mbijetuarit

Dy të vdekur dhe shtatë të plagosur kanë mbetur nga shëmbja e një blloku apartamentesh prej 8 katesh. Ekipet e shpëtimit...

Rifillojnë kërkimet për peshkatarin e mbytur, polumbarët në vështirësi nga moti i keq

Kanë rifilluar kërkimet për gjetjen e trupit të peshkatarit të mbytur në Pogradec. Mësohet se kërkimet po vijojnë vetëm me varka...

Mbytet peshkatari në Pogradec, polumbarët ndërpresin kërkimet (EMRI)

Janë ndërprerë kërkimet për gjetjene  trupit të peshkatarit të mbytur në Pogradec. Pritet që nesër të fillojnë sërish kërkimet për gjetjen...

Gjendet austriakja e humbur në Llogara, ja gjendja e saj

Pas 9 orë kërkimesh, gjendet austriakja e humbur në Llogara. Sipas policisë dhe banorëve të zonës që ndihmuan në kërkim, ajo është shëndoshë...

Lajmet e fundit