Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

TAG

kerkim

Prej 12 vitesh në kërkim ndërkombëtar nga Italia, gjykata lë në burg Astrit Keçin

Gjykata e Durrësit ka vendosur pranimin e kërkesës së prokurorisë, për miratimin e arrestimit të përkohshëm, ndaj shtetasit Astrit Keçi, për qëllim ekstradimi për...

Prezantohej si biznesmen, largohet me 250 mijë euro, në kërkim supermashtruesi italian

Një shtetas italian që hiqej si biznesmen me qëllim investimin në fushën e ndërtimit ka arritur të realizojë një skemë të mirëfilltë mashtrimi. ...

Tërmeti në Meksikë/ 40 orë nën rrënojat e shkollës, vazhdojnë kërkimet për 12-vjeçaren (VIDEO)

Vazhdojnë kërkimet për të nxjerrë një vajzë, 12 vjeç nga rrënojat e shkollës në kryeqytetin meksikan. 12-vjeçarja, Rosa Flores, ka pothuajse...

Policia e Vlorës arreston 2 persona të shpallur në kërkim

Policia Kufitare e Vlorës ka arrestuar ditën e sotme dy persona të shpallur në kërkim. Rasti i parë është shënuar në...

Dolën për të peshkuar në Vjosë por s’u kthyen më, dyshohet se 2 të rinjtë janë mbytur (EMRAT)

Lorenc Doku dhe Elson Kerri 32 dhe 37 vjeç, kanë dalë mbrëmjen e djeshme në lumin Vjosë për të peshkuar me një varkë të...

Prej muajsh kërkohej nga policia, arrestohet 41-vjeçari nga Saranda

Policia ka arrestuar shtetasin e shpallur në kërkim prej nëntorit të 2016-s pasi plagosi rëndë me dashje një person tjetër. I...

Italia ekstradon shqiptarin, ishte një ndër 100 personat më të kërkuar nga Shqipëria

Nga Specialistët e Interpol Tirana u  krye ekstradimi nga Roma e Italisë drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar Genc Pjetri, 33 vjeç, lindur në...

Atentati në Elbasan, Policia identifikon autorin

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i atentatit të mbrëmshëm në Elbasan. Policia ka bërë me dije se ai që qëlloi me armë zjarri...

Arrestohet një person me rrezikshmëri të lartë

Policia e Korçës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë të dënuar me 31 vite burg për disa vepra penale. Në...

Lajmet e fundit