Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

kerkim

Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 44-vjeçari në Fier (EMRI)

Një 44 vjeçar është arrestuar në Fier me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Sipas policisë në pranga ka rënë Mikel Rama, 44 vjeç, banues në...

Shpallet në kërkim pronari i GEGA OIL, flet gruaja: E shohin biznesin si ARMIK, ua kemi dalë të gjitha partive (PUBLIKON FOTO NGA PUSHIMET)

Donika Gega, bashkëshortja e Paulin Gegës, administratorit të kompanisë “Gega Oil” që është shpallur në kërkim nga policia për evazion fiskal, thotë se ajo...

Përplasjet në Shkodër, shpallet në kërkim Bardh Spahia

Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia është shpallur në kërkim nga policia. Mësohet se Spahia akuzohet për incidentet e dhunshme të ndodhura...

Vrasja e 24-vjeçarit në Laç, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori

Zbardhet vrasja e 24 vjeçarit Viktor Shkorreti në Laç. Policia bën të ditur se është identifikuar dhe shpallur në kërkim autori i dyshuar i vrasjes...

Në kërkim prej 7 vitesh për vrasje, arrestohet në Greqi shqiptari

Një 29 vjeçar shqiptar, i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar mbrëmë në Greqi. Arrestimi i shqiptarit është bërë në Sparta...

Kërkohej në Itali për vepra të rënda penale, arrestohet 50-vjeçari nga Tirana (DETAJE)

Policia e Tiranës ka arrestuar një 50-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Burime nga uniformat...

Arrestohet 32-vjeçari i shpallur në kërkim, kanosi me armë një person

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim: Sh.L, 32 vjeç, banues në Radostinë Vadhizë, Fier....

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Dibër 34-vjeçari

Arrestohet në Dibër një 34-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga ka...

Vrasja e Jurgen Kurtit, shpallet në kërkim djali i Agim Arapit

Policia shpall në kërkim djalin e Agim Arapit, për vrasjen e 26-vjeçarit Jurgen Kurti në Tiranë.   Mësohet se në kërkim...

Lajmet e fundit