Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
51 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
18 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

kerkim nderkombetar

EMRI/ Pjesë e një bande kriminale, policia vë në pranga lezhjanin e rrezikshëm: Trafikonte drogë

Një 38-vjeçar i shpallur në kërkim në ndërkombëtar është arrestuar nga Interpol Tirana dhe Policia e Lezhës, në kuadër të operacionit “Torino”. Sipas policisë,...

“Jam mbi shtetin”, Luigj Marku sfidon autoritetet që e shpallën në kërkim ndërkombëtar, jep adresën dhe numrin e telefonit: Në burg shkoni ju k*rva

Luigj Marku ka sfiduar hapur Policinë e Shtetit, e cila kërkoi ndihmën e autoriteteve irlandeze për arrestimin e tij, pasi akuzohet për veprime ekstremiste...

Në hetim për ekstremizëm, shpallet në kërkim ndërkombëtar Luigj Marku nga Lezha, kërcënon këdo që i del kundër

Antiterrori dhe Prokuroria e Lezhës i kanë kërkuar ndihmë autoriteteve irlandeze për të arrestuar Luigj Markun, i cili akuzohet  për veprime ekstremiste me qëllim...

Të përfshirë në vrasje e grabitje, pas dëshmisë së Nuredin Dumanit, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 “bosët e krimit”

SPAK ka shpallur në kërkim ndërkombëtar 14 person, emrat e të cilëve dolën nga dëshmia e të penduarit të drejtësisë, Nuredin Dumani. Bëhet me dije...

Interpoli arreston drejtorin e Ujësjellësit të Kurbinit, Policia: Në kërkim ndërkombëtar nga Spanja që nga viti 2013

Alfred Prodani, drejtori i Ujësjellësit të Kurbinit, është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Lezhës pasi ndaj tij kishte një urdhër kërkimi...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 41 vjeçari nga Vlora, do të ekstradohet drejt Spanjës

Policia ka arrestuar ditën e sotme 41 vjeçarin Kastriot Dervishajn, banues në lagjen “24 Maji” në Vlorë, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet...

EMRI/ I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia, policia arreston 52 vjeçarin në Durrës

Policia ka arrestuar në Durrës 52 vjeçarin Ermal Gjoka, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane. Ai akuzohet ndërkombëtar për veprat penale...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim droge, arrestohet i shumëkërkuari në Dibër (Emri)

Një 45-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia ka rënë në prangat e policisë së Dibrës. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

I përfshirë në vrasjen e 19-vjeçarit në Selanik, shpallet në kërkim ndërkombëtar 20-vjeçari shqiptar, policia nis kërkimet

Është shpallur në kërkim ndërkombëtar 20-vjeçari shqiptar Roxhers Demirazi, që akuzohet si bashkautor për vrasjen e 19-vjeçarit Alkis Kampanos në Selanik. Mediat greke bëjnë me...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Holanda, arrestohet 22-vjeçarin në Rinas

Një 22-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet ka rënë në prangat e policisë së Rinasit. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Lajmet e fundit