Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kercim

VIDEO/ Papërgjeshmëri totale, vajzat bllokojnë trafikun në Tiranë, dalin nga “Benzi” e ia “plasin” kërcimit në mes të rrugës

Një ngjarje e pazakontë dhe e papërgjeshme nga ana e disa vajzave është shënuar në Tiranë, ku kanë bllokuar rrugën që të zhvillojnë një...

Klaudia Pepa kërcen në rrugët e Italisë, Albi Nako ka diçka për t’i thënë (FOTO)

Ata u përfolën pafund menjëerë pasi doli publike në media lajmi se i kishin dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare. ...

Mahnit me kërcimin e tij, VIDEO e 40-vjeçarit bën xhiron e rrjetit

Video e kërcimit të një 40-vjecari ka bërë xhiron e rrjetit. Mike Alankord ka kërcyer në një mënyrë të veçantë këngën...

Pamela Anderson ndez skenën, 51-vjeçarja dhuron spektakël me kërcimin sensual (FOTOT)

Pamela Anderson befason publikun. Mosha duket se është vetëm një shifër për 51-vjeçaren, pasi i ka befasuar të gjithë në një event në Këln...

Skocezët ‘e djegin’ në Shkodër, kërcejnë e këndojnë me këngëtaren (VIDEO)

Tifozët skocezë duket se po i shijojnë shumë ditët  e tyre të qëndrimit në Shqipëri. Dy ditët e fundit, rrugët e...

Kejvina Kthella nuk përmbahet, kërcimi seksi në palestër po tërbon rrjetin (VIDEO)

Kejvina Kthella është padyshim një nga vajzat më të komentuara. Velia e ‘Xing me Ermalin” është po ashtu shumë aktive në rrjetet sociale. ...

E egër dhe ‘përvëluese’, Klaudia Pepa ‘i çmend’ të gjithë me këtë kërcim sensual (VIDEO)

Balerina e njohur shqiptare, e cila po bën karriera në skenat ndërkombëtare ka suprizuar të gjithë me klipin e fundit. ...

Kallashi nuk përmbahet kërcen “twerk’ përpara Noyzit

Mbrëmjen e kaluar Noyzi dhe Kallashi ishin ftuar të performonin në një club nate në kryeqytet. Me sa duket prezenca e...

Lajmet e fundit