Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

kercenim

“Do t’iu vras”, panik në një shkollë në Serbi,15-vjeçari kërcënon nxënësit dhe mësuesit

Në një shkollë në komunën e Surcinit në Serbi ka ndodhur një tjetër incident. Mësohet se një nxënës ka kërcënuar se do të vriste...

Tensione në Kukës/ Qytetarët denoncojnë: Vëllai i Safet Gjicit dhe shoqëruesi me G-Class na kanë kërcënuar me armë

Dy banorët e fshatit Bushat, Bedri dhe Nebi Sinamati, kanë denoncuar Lavdrim Gjicin vëllain e kandidatit të PS-së për Bashkinë e Kukësit, Safet Gjicit,...

“Largohuni nga zona se do hani plumbin”, kreu i FRPD në Durrës bën denoncimin: Grupe kriminale kërcënuan mbështetësit e Igli Carës

Kryetari i FRPD të Durrësit, Shyqyri Myrtollari ka bërë një denoncim të fortë në një deklaratë për media. Ai është shprehur se një grup të...

Kush është punonjësi i Ministrisë? Tea: Burri i tezes së Kiarës më tha ‘do të vras’, ishim te dera e Topit! Moderatorja e mohon

Tea Trifoni, ish-konkurrentja e "Big Brother Albania VIP 2", ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e djeshme kur është shprehur se Kiara Tito...

“Do të të vras, do të marr zvarrë”, Tea bën deklaratën e FORTË: Kiara së bashku me familjarin e saj më kërcënuan, ai punon në...

Ish- banorja e “Big Brother Vip”, Tea Trifoni ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, duke thënë se Kiara e kishte kërcënuar,...

“Nëse flet, do të të vras”, dënohet me dy vite burg shqiptari që kërcënonte me jetë bashkëshorten në Itali (EMRI)

Një 37-vjeçar shqiptar është dënuar me dy vite burg nga një gjykatë në Itali, pasi u shpall fajtor se ka dhunuar dhe ka kërcënuar...

Dy vëllezër kërcënojnë 31-vjeçaren në Tepelenë, njëri tenton t’i djegë dy makinat

Dy vëllezër kanë kërcënuar një 31 vjeçare  në Tepelenë dhe kanë tentuar që t’i djegin automjetet. Polcia ka arrestuar njërin prej vëllezërve, shtetasin K. Q.,...

Përfundon seanca për vrasjen e Vajdin Lames dhe Klodian Saliut,  Luftar Reçi kërcënon me jetë avokatin: Do të vritesh!

Ka përfunduar pak më parë seanca për vrasjen e Vajdin Lames dhe Klodian Saliut në procesin që  u mbajt në Gjykatën e Posacme. Mësohet se...

Fitoi tender në Bashkinë e Tiranës, pronari i kompanisë kërcënohet me jetë, ndërhyn Operacionalja (PAMJET)

Tre shtetas nga Tirana janë vënë në prangat e Policisë së Elbasanit, kjo e fundit e mbështetur dhe nga Operacionalja, pasi kërcënonin administratorin e...

Jep deklaratën shokuese gazetari i njohur: Më ka kërcënuar me vdekje një fans i njërit prej banorëve të BBV!

Moderatori Blendi Salaj ka thënë se ka marrë dy kërcënime me vdekje nga një fans i një prej banorëve të “Big Brother Vip”. Ai është...

Lajmet e fundit