Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kercenim i fuges

Berisha për “kërcënimin” e Fugës: Ultimatum Stalinist kundër intelektualëve, çështja të shkojë në Prokurori

Ky ultimatum, sipas frymes duket se eshte veper e Norieges dhe zyres se tij. Duke shprehur solidaritetin tim te plote me profesor Artan...

Lajmet e fundit