Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

kerceenon

Rreh dhe kërcënon me thikë gruan, arrestohet 68-vjeçari (EMRI)

Policia e Librazhdit ka arrestuar një 68-vjeçar pasi ushtroi dhunë dhe kanosi bashkëshorten me thikë. Në pranga u vu shtetasi Harun...

Lajmet e fundit