Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

kepuce

Deputetja e PD tërheq vëmendjen, shkon në Parlament me këpucë “Gucci” 880 euro

Andia Ulliri është deputetja e Partisë Demokratike  dhe më e reja në Kuvend. Sa i përket punës së saj si deputete Ulli duket të jetë...

FOTO/ Policia gjermane i DHURON njësisë speciale RENEA 200 palë KËPUCË

Policia Federale Gjermane i ka dhuruar njësisë speciale RENEA 200 palë këpucë shërbimi, të cilat kanë vlerën e 30 mijë eurove. ...

Mahniti me pamjen në spotin e emisionit, por shikoni shifrën marramendëse të takave të Marina Vjollcës

Moderatorja Marina Vjollca deklaroi sot se do të rikthehet në ekran pas një shkëputjeje të gjatë. Ajo publikoi promon e emisionit...

Shpërndante droga të forta, ‘Kristali’ arreston 37-vjeçarin në Fier (E fshihte në këpucë VIDEO)

Finalizohet operacioni policor antidrogë i koduar 'Kristali' në Fier. Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, në...

Tentoi të qëllojë Ramën me këpucë, Apeli lë në burg protestuesin

Gjykata e Apelit ka vendosur sot lënien në burg të protestuesit që tentoi të qëllote me këpucë në oborrin e Spitalit të Traumës, kryeministrin...

Goditi me këpucë Ramën, gjykata 30 ditë burg për banorin e Astirit

Gjykata e Tiranës jep masën arrest me burg 30 ditë për Ilia Sketiraj. Ky i fundit ditën e enjte tentoi të godasë me këpucë...

‘Shshshëëëëët, pushoni…’, Berisha ironizon Ramën: U bind me një këpucë dhe disa vezë të prishura

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar situatën e djeshme të ndodhur në Spitalin Ushtarak, ku banorët e Astirit kanë qëlluar me këpucë kryeministrin Edi Rama....

Befason sërish presidenti i KE, në konferencë me këpucë të ndryshme (VIDEO)

Presidenti i Komisionit Europian Jean Claude Junker ka befasuar sërish me ndaljen e tij publike. Një tjetër video po bën...

Lajmet e fundit