Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kengetarja

Diçka e re në horizont, Dafina Zeqiri poston foton dhe paralajmëron ndjekësit: Kush është gati?

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të ndjekura dhe më të komentuara në showbizin shqiptar. Kjo jo vetëm për talentin dhe këngët e...

Për pushime në Maldive, këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital (FOTO)

Rezarta Shkurta është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto...

Prej kohësh kishte humbur kujtesën, ndërron jetë këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur Milva ( Ilvia Maria Biolcati ) ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare. Ajo prej shumë kohësh kishte humbur kujtesën . Gjatë...

“Unë di të them qe Vlora ka ndryshuar shumë”, Maja rrëfen “pengun” për zgjedhjet: Do votoja PS-në, por nuk mundem…(ARSYEJA)

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Maja si rrallëherë ka folur për jetën e  saj, por edhe për politikën. Maja e ftuar në “Expuls” është...

“Bëra prova me buzët e filxhanit”, Anxhela Peristeri tregon kur e ka dhënë puthjen e parë dhe “traumën” që ajo i shkaktoi

Anxhela Persiteri është një ndër këngëtaret më “in” të momentin. Ajo gjithmonë është treguar mjaft e rezvervuar sa i përket jetës së saj private...

Tragjike/ Këngëtarja që vuante nga endometrioza vdes në moshën 28-vjeçare, s’i lejuan vizitën te doktori për shkak të pandemisë

Një këngëtare e talentuar është ndarë nga jeta në moshën 28-vjeçare, pasi vizita e saj në spital u refuzua dy herë për shkak të...

Këngëtarja rrëfen TMERRIN e lidhjes me aktorin: Më numëronte puthjet dhe më keqtrajtonte nëse nuk i jepja sa donte ai

Këngëtarja dhe aktorja e njohur britanike, FKA Twigs ka paditur ish-të dashurin e saj aktorin amerikan, Shia LaBeouf për abuzim seksual dhe psikologjik gjatë...

E RËNDË/ Këngëtarja e njohur qëllon me plumb në kokë 24-vjeçarin, ishin bashkë në dhomën e hotelit

Këngëtarja e njohur amerikane Ann Marie ka qëlluar me armë zjarri një mashkull që ndodhej në dhomën e hotelit në Atlanta. ...

‘U bë kjo që hante groshë’, këngëtarja flet për paragjykimet: Unë akoma vazhdoj i ha

Këngëtarja dhe ish-miss Durrësi Ermiona Lekbello ka rrëfyer jetën e saj mes Shqipërisë, Italisë dhe Amerikës. Teksa ishte e ftuar në...

Gjendet e vdekur këngëtarja e famshme 25-vjeçare

Këngëtarja e famshme e muzikës K-pop, Sulli, ish pjesëtare e bandës muzikore f(x) është gjetur e pajetë në banesën e saj. ...

Lajmet e fundit