Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

kengetari

Tronditëse: Humb jetën në aeroport këngëtari 21-vjeçar

Një këngëtar amerikan ka ndërruar jetë pasi pësoi arrest kardiak në aeroportin Midway të Çikagos. Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë...

Ndahet nga jeta këngëtari i njohur

Ndahet nga jeta në moshën 64-vjeçare Mark Hollis, lideri i grupit Talk Talk. Lajmi i ndarjes nga jeta të këngëtarit të famshëm është konfirmuar...

Lajmi tronditës: Mund të zhvarroset trupi i Michael Jackson pas akuzave të rënda

Trupi i këngëtarit të famshëm amerikan, Michael Jackson mund të zhvarroset pas akuzave nga të paktën 11 persona që pretendojnë se janë abuzuar seksualisht...

Sëmuret vajza e Sabianit, këngëtari i bën DHURATËN që s’e priste

Modelja Keisi Medini, njëkohësisht vajza e këngëtarit shqiptar Sabianit, është ndër vajzat më të ndjekura e më të pëlqyera. Ditën e...

Bashkëpunimi me yllin turk, Almeda Abazi publikon videon e këngës së re

Rreth një muaj më parë ish missi shqiptar Almeda Abazi lajmëroi se përveç aktrimit kishte filluar të merrej edhe me muzikë. ...

Elton John nis turin e fundit të karrierës së tij

Tre orë spektakël me 23 këngë, pa të ftuar special dhe me vetëm pesë minuta pushim, ky është formati se si këngëtari i madh...

Lajmet e fundit