Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

kengetari

Kush është shqiptari që i’u bashkua luftës në Ukrainë, vëllai i këngëtares së njohur

Dy shqiptarë të Kosovës kanë bërë me dije se do t’i bashkohen luftës në Ukrainë. Sipas mediave kosovare mësohet se njëri prej tyre, Maliq Behluli,...

Ed Sheeran merr vendimin drastik, këngëtari “dëshpëron” fansat

Këngëtari me famë botërore Ed Sheeran ka thënë se do të heqë dorë nga turnetë e mëdha pas vitit 2022 në mënyrë që të...

“Partnerja ime në krim”, këngëtari i njohur shqiptar i jep fund beqarisë

Reperi i njohur Buta vetën pak kohë më parë ka bërë me dije se është në një lidhje. Por si duket lidhja e tyre...

Reperi tregon historinë tronditëse: Kam tentuar vetëvrasje, qëllova me armë veten…

Reperi shumë i njohur, Lil Wayne ka treguar detaje tronditëse ka jeta e tij, kur ishte në një moshë të vogël. Ai ka treguar se...

Ardhja e këngëtarit serb në Shqipëri bën “lëmsh” rrjetin, Big Basta i revoltuar i del në mbrotje Vesa Lumës: Të q*fsha Goran Bregovic!

Më herët këngëtarja, Vesa Luma reagoi e revoltuar për ardhjen e artistit serb Goran Bregovic, në Shqipëri. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Vesa duke...

Roan surprizon Majkun në emision, babë e bir për herë të parë bashkë në ekran

Majk është një ndër artistët më të dashur për publikun. Reperi është përpjekur që ta ruajë me fanatizëm jetën e tij private dhe nuk...

Vajza “mbani frymën”, foto e fundit e Butrintit para pasqyrës do ju lërë gojë hapur

Butrint Imeri ka qenë gjithmonë në qendër të medieve rozë, kjo pasi është përfolur për lidhjet e mundshme me vajzat e bukura të ekranit...

Jason Derulo bëhet baba për herë të parë, zbulonë gjininë dhe emrin e bebit

Këngëtari i njohur Jason Derulo dhe e dashura e tij, Jena Frumes janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë...

Bie nga kati i 5-të i hotelit, vdes në mënyrë tragjike këngëtari i njohur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku këngëtari i njohur brazilian ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Bëhet me dije se këngëtari i...

I njohur për muzikën popullore, ndërron jetë këngëtari shqiptar

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë këngëtari shqiptar nga Kosova, Ismet Bogujevci, i njohur për muzikën e tij popullore. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Lajmet e fundit