Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

kengetari

E RËNDË/ Ishte duke performuar në skenë, humb jetën këngëtari i njohur (VIDEO)

Këngëtari Michael Benjamin, i njohur ndryshe me emerin e artit Mikaben, humbi jetën mbrëmjen e djeshme gjatë performancës së tij në një konver në...

E bullizuan se ka veshur xhaketën e njëjtë, reagon Bardhi: Unë nuk vij nga familje milionere, nuk blej rroba 10.000€ por ja jap nënës...

Bardhi është një ndër këngëtarët më të dashur të skenës shqiptare. Që prej fillimit, ai arriti të “vjedhë” zemrat e fansave me zërin unik...

E RËNDË/ Autori i shumë hiteve, këngëtari turk vritet në mes të lokalit sepse nuk dinte këngën

Këngëtari turk, Onur Sener, mbeti i vdekur brenda ambienteve të një lokali në Turqi teksa ishte duke performuar. Mediat e huaja bëjne me dije...

Ç’po ndodh? Ermal Meta në gjendje jo të mirë shëndetësore, publikon fotot: Më fryhen pjesë të kokës dhe fytyrës

Këngëtari shqiptar Ermal Meta si duket nuk po kalon ditë të lehta. Ai së fundmi ka zbuluar se diçka e pazakontë po ndodh me...

Bashkim Alibali, këngëtari i pakohë që sfidoi skenën me recitalet e veta

Nga Suada Daci Këtë tetor Bashkim Alibali do të festojë 65 vjetorin. Një këngëtar që flet pak nëpër intervista, por që radhitet i pari ndër...

“Paret lumë” në dasmën shqiptare, Bes Kallaku dhe Mateus Frroku “mbulohen” me dollarë, këngëtari merr fshesën t’i mbledhë (VIDEO)

Pamjet e mësipërme i përkasin një dasme shqiptare, e bërë këtë fundjavë. Këngëtarët Bes Kallaku dhe Mateus Frroku kanë qenë të ftuar për t'i...

Kush është shqiptari që i’u bashkua luftës në Ukrainë, vëllai i këngëtares së njohur

Dy shqiptarë të Kosovës kanë bërë me dije se do t’i bashkohen luftës në Ukrainë. Sipas mediave kosovare mësohet se njëri prej tyre, Maliq Behluli,...

Ed Sheeran merr vendimin drastik, këngëtari “dëshpëron” fansat

Këngëtari me famë botërore Ed Sheeran ka thënë se do të heqë dorë nga turnetë e mëdha pas vitit 2022 në mënyrë që të...

“Partnerja ime në krim”, këngëtari i njohur shqiptar i jep fund beqarisë

Reperi i njohur Buta vetën pak kohë më parë ka bërë me dije se është në një lidhje. Por si duket lidhja e tyre...

Reperi tregon historinë tronditëse: Kam tentuar vetëvrasje, qëllova me armë veten…

Reperi shumë i njohur, Lil Wayne ka treguar detaje tronditëse ka jeta e tij, kur ishte në një moshë të vogël. Ai ka treguar se...


Lajmet e fundit