Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kengetaret

Robert Berisha e thotë troç me emra: Këto janë këngëtaret që nuk do bashkëpunoja kurrë

Këngëtari i njohur Robert Berisha ditën e djeshme ishte i ftuar në emisonin “Trokit”. Mes të tjerash ai foli për projektet...

Jo vetëm me Xhensilën, moderatori shqiptar tregon SHERRIN me Dafina Zeqirin (PSE NUK I SHKOJNË KËNGËTARET NË EMISION)

Moderatori Alaudin Hamiti ka zbuluar në emisionin e tij ‘Ndrimi i Natës’ në Prishtinë se me shumë prej VIP-ave nuk i ka mërrëdhëniet e...

20 vjet ‘Kënga Magjike’, zbulohen këngëtarët që do marrin pjesë këtë edicion

Këtë vit do të mbahet edicioni i 20-të i festivalit ‘Kënga Magjike’. Këtë vit festivali do të mbledhë artistët më të dashur për publikun...

Tatimet bëjnë njoftimin e rëndësishëm për këngëtarët, taksat e reja që do të pagujanë

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve në një udhëzim teknik ka orientuar drejtoritë rajonale tatimore se di të trajtojnë nga ana fiskale kontratat e shërbimit....

Koncert në sheshin “Skënderbej” natën e ndërrimit të viteve, zbulohen këngëtarët që do performojnë

Edhe këtë vit ashtu siç ka ndodhur gjithmonë do të mbahet koncerti në  sheshin “Skënderbej”, natën e ndërrimit të viteve. Bashkia e...

“Kënga Magjike”, zbulohen emrat e këngëtarëve që shkojnë në netët finale

Këtë të dielë u mbyll konkurimi dhe prezantimi i këngëtarëve që do të marrin pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’, te “E diela shqiptare”. ...

Lajmet e fundit