Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

kengetar

Këngëtari shqiptar baba për herë të dytë, fjalët emocionues për familjarët e tij

Perqafime pafund per te gjithe,”-shkruan Vedat Ademi. Prej disa muajsh, këngëtari është shumë largë Shqipërisë duke vendosur ta vazhdojë jetën e tij në...

Mjekësia ligjore publikon rezultatet, zbulohen arsyet e vdekjes së parakohshme të George Michael

Mjekësia ligjore ka zbardhur sot rezultatin e ekspertizës mjeko-ligjore të këngëtarit të famshëm, George Michael dhe ka zbuluar se vdekja e tij ka ardhur...

Acarohet keq dhe sulmon fansen, arrestohet në aeroport këngëtari i njohur (Video)

Këngëtari i njohur Louis Tomlinson ka përfunduar në prangat e policisë pasi ka sulmuar një fotograf dhe ka rrëzuar një fanse ndërkohë që përpiqej...

Pas debatit Çuli-Ndrenika, reagon Dashnor Diko: Fjalën Artist duan ta rrëmbejnë dhe ata që s’kanë lidhje me Artin

Pas komentit të Hervin Çulit, i cili i drejtohej artistit Robert Ndrenika se ka ulur "nivelin e tij ikonë", ka reaguar këngëtari Dashnor Diko....

Redon Makashi flet për gruan që ka në krah: Ua prezantoj këtë vit, shpresojmë për fëmijë

“Kjo vonesë ka ndodhur edhe për shkak të egoizmit tim…” Kështu e ka përshkruar Redon Makashi “vonesën” e krijimit të familjes dhe statusin e...

I dashuri i George Michael thyen heshtjen: Nuk do ta harroj kurrë momentin kur e gjeta të vdekur

Ka folur për herë të parë i dashuri i këngëtarit të njohur George Michael që ndërroi jetë sot, duke e konsideruar një moment shokues...

15 këngët më të bukura që George Michael la pas

George Michael nuk jeton më, por pasuria që ai i la muzikës botërore do të jetojë gjatë. Autor i shumë këngëve, George do të...

Lajmet e fundit