Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

kengetar

Capital T: Më kanë tradhtuar, por më kanë bërë nder shumë të madh

Reperi i njohur, Capital T ka folur për tradhtinë, duke thënë se nuk e ka bërë kurrë diçka të tillë, por që ai vetë...

Irkenc Hyka jep lajmin “e ëmbël” përmes fotos së fundit në Instagram

Irkenc Hyka do të bëhet baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë këngëtari përmes një postimi në...

Këngëtari i famshëm takohet me Papa Françeskun: I pëlqen muzika reggaeton

Këngëtari i famshëm J Balvin është takuar me Papa Françeskun. Ylli kolumbian i reggaeton u takua me Papën me 1 shtator gjatë Samitit Vitae...

FOTO/ Për herë të parë Ermal Meta na prezanton me të dashurën

Ermal Meta është shumë i rezervuar sa i përket jetës private. Këngëtari shqiptar zakonisht është shumë i kujdesshëm edhe në publikimin e fotove. Por së...

“Jam shumë i turpshëm”, Ylli Limani zbulon veset e tij më “të këqija”

Ylli Limani është një ndër këngëtarët më të preferuar, pasi ai njihet për hitet e tij kushtuar dashurisë. Së fundmi ai ka zbuluar veset...

“Më shumë zë ka lopa se disa këngëtarë”, Ermal Fejzullahu “thumbon” kolegët: I ka të gjitha notat

Ermal Fejzullahu është një ndër këngëtarët më të pëlqyer nga publiku shqiptar dhe jo vetëm. Ai njihet për batutat që bën herë pas herë...

“Abuzoja me alkoolin dhe drogën, isha shumë pranë vdekjes”, Kastro Zizo rrëfen momentet e vështira: Doja të dhunoja veten, por hoqa dorë…

Këngëtari Kastro Zizo ka folur për jetën e tij private dhe projektet e reja muzikore. Ai ka zbuluar  se do të rikthehet me dy...

VIDEO/ Me shenjë në ballë, Stresit i ndodh e papritura në koncert

Një incident është shënuar gjatë një konceri që ka mbajtur reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi. Teksa reperi po bëhej gati për të...

“Kam gruan më të mirë në botë”, rrëfehet Sinan Hoxha: U futa në borxh gjatë pandemisë

Këngëtari i njohur shqiptar Sinan Hoxha ka rrëfyer disa të pathëna nga  jeta e tij. Në një intervistë ia ka rrëfyer detaje nga jeta...

Stefi Prifti e pranon për herë të parë: Kam gjetur dashurinë

Këngëtari korçar Stefi Prifti ka rrëfyer disa detaje dhe të pathëna nga jeta e tij.   Ai kaloi një moment të vështirë në jetë kur...

Lajmet e fundit