Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

kengetar

“Abuzoja me alkoolin dhe drogën, isha shumë pranë vdekjes”, Kastro Zizo rrëfen momentet e vështira: Doja të dhunoja veten, por hoqa dorë…

Këngëtari Kastro Zizo ka folur për jetën e tij private dhe projektet e reja muzikore. Ai ka zbuluar  se do të rikthehet me dy...

VIDEO/ Me shenjë në ballë, Stresit i ndodh e papritura në koncert

Një incident është shënuar gjatë një konceri që ka mbajtur reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi. Teksa reperi po bëhej gati për të...

“Kam gruan më të mirë në botë”, rrëfehet Sinan Hoxha: U futa në borxh gjatë pandemisë

Këngëtari i njohur shqiptar Sinan Hoxha ka rrëfyer disa të pathëna nga  jeta e tij. Në një intervistë ia ka rrëfyer detaje nga jeta...

Stefi Prifti e pranon për herë të parë: Kam gjetur dashurinë

Këngëtari korçar Stefi Prifti ka rrëfyer disa detaje dhe të pathëna nga jeta e tij.   Ai kaloi një moment të vështirë në jetë kur...

Habit Endri Prifti: Flas me UFO, kam shkuar në vendet më të këqija që ekzistojnë…

Endri Prifti, një nga artistët më të preferuar nga publiku shqiptar. Së fundmi ai ka qenë kryefjalë e vëmendjes së mediave për shkak të...

“Luaja bixhoz, pija alkol dhe shkoja me femra”, Endri Prifti rrëfen si e kaloi momentin e ndarjes: Brenga do vite që të kalojë

Këngëtari Endri Prifti ka rrëfyer mbrëmjen e sotme momentet më të vështira  që ka përjetuar në jetën e tij.  I pyetur sesi e kalon...

VIDEO/ Butrint Imerin e qëllojnë me shishe në kokë gjatë performancës në New York

Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka mbajtur një koncert në New York. Gjatë performancës këngëtari është përballur dhe me një incident. Në rrjetet sociale po...

“Shën Valentini”,  këngëtarët e njohur që do ndezin atmosferën në “Sheshi Skënderbej” sot

Sot më 14 Shkurt merrni personin tuaj të zemrës dhe shijoni koncertin në "Sheshin Skënderbej".  Për këtë ditë të veçantë, kushtuar dashurisë, Bashkia e Tiranës...

Leku letër! Shpat Kasapi zbulon vlerën e çmendur të “bakshishit” që ka marrë në Australi

Shpat Kasapi është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Ai ka ditur më së miri t'i rezistojë viteve dhe të ketë...

Ndërron jetë në moshën 33-vjeçare këngëtari i njohur shqiptar

Ka ndërruar jetë këngëtari dhe autori i shumë këngëve në moshën 33-vjeçare Ylber Aliu. Lajmin e trishtë e kanë bërë me dije figurat publike me...

Lajmet e fundit