Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

kenget

Nuk i pëlqyen këngën, Robert Aliaj për shqiptarët: Janë budallenj

Robert Aliaj mori pjesë këtë vit te "Kënga Magjike", me këngën "Ah ku më hodhi Zoti". Ndërkohë ky projekt e ka kthyer atë në...

Krahasimi, si ka degraduar muzika dhe shoqëria shqiptare brenda dy dekadash

Në rrjetet sociale është duke qarkulluar krahasimi i dy tekste këngësh, të vitit 1994 dhe 2016, çka tregon për një degradim të muzikës dhe...

Lajmet e fundit