Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kenge

Shpat Kasapi surprizon të fejuarën, i dedikon këngën “Mbretëresha ime”: Më frymëzoi dashuria për Selvijen….

Shpat Kasapi dhe e fejuara Selvije prej kohësh janë duke shijuar dashurinë pranë njëri-tjetrit. Këngëtari qe ka disa vite në skenën e muzikës ka folur...

Ambasadorët e BE priten me gaz e hare në Korçë, Soreca ia merr këngës përkrah Marsela Çibukaj (VIDEO)

Ambasadori i BE në vendin tonë Luigi Soreca në kuadër të ditëve të Europës, ka vizituar qytetin e Korçës,  ku është surprizuar nga fëmijët...

“Mirësevjen burri që bën historinë!” Rama pritet me këngë nga grupi polifonik në Gjirokastër (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama teksa vazhdon takimet elektorale është pritur në qytetin e Gjirokastrës me këngë. Gjatë vizitës së tij antarët e një grupi polifonik të...

Këngëtarja shqiptare ‘thumbon’ kolegët: Këngës duhet t’i jepet emocion dhe jo britma

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami me një postim të fundit në Instagram ka vendosur të "thumbojë" kolegët e saj. Artistja, me...

Kënga e artistëve zviceran për Teatrin, Meta përcjell mesazhin e fortë: Kjo revoltë me art duhet të na zgjojë të rivendosim demokracinë

Shembja e Teatrit Kombëtar, ka indinjuar jo vetëm artistët në Shqipëri, por edhe në Europë. Dy prej tyre janë muzikantët e...

Olsi Bylyku ‘kopjon’ Mamaqin, i kushton këngë koronavirusit: Çiftet po puthen në skype! Ondrra e çdo vjehrre është Pëllumb Pipero

Aktori i njohur Olsi Bylyku i ka kushtuar këngë koronavirusit, duke e ndërthuruar atë me humorin që e karakterizon. Në këgën...

Sidrit Bejleri mban ‘PREMTIMIN’, nxjerr hitin e radhës (VIDEO)

Pothuaj pas një viti të plotë kalendarik Sidrit Bejleri vjen sërish me një baladë. Ndryshe kënga e fundit “A ish’ njësoj”...

Eni Koçi publikon këngën e re, vjen ‘Sekreti’

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka publikuar këngën e saj më të re. “Sekreti” quhet projekti muzikor i këngëtares, që është...

Fansat të bëhen gati! Getoar Selimi paralajmëron surprizën (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, duket se xsë fundmi është duke punuar për një projekt të ri të tijin. “Vjen...

Orinda Huta rikthehet në muzikë, bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Orinda Huta i ka munguar prej vitesh muzikës, pasi është përqendruar tek moderimi në ekran. Mirëpo, ka ardhur momenti që ajo...

Lajmet e fundit